Ułatwienia dostępu

  • Skalowanie treści 100%
  • Czcionka 100%
  • Wysokość linii 100%
  • Odstęp liter 100%
logo           II LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE 
im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle
ul. Floriańska 24, 38-200 Jasło
tel.: 13 446 35 70, fax: 13 446 34 88, e-mail: sekretariat@2lojaslo.pl
            szkola 

Olimpiada Zwolnieni z Teorii

Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Naszej szkoły:

Arkadiusz Misiołek, Patryk Źrebiec, Kacper Skuba, Daria Winkler, Sebastian Zięba, Dominik Krzywiński, Wiktor Smoleń, Maciej Szarek, Paulina Kras, Jakub Sypień, przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Czym się zajmują zespoły Zwolnieni z Teorii?

Projekt Skocz po Zdrowie:

,,W planach mamy zrealizowanie projektu dotyczącego ukazanie młodym osobom, jak ważne jest dbanie o swój styl życia; zbilansowaną dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Chcemy zachęcić ludzi młodych do podjęcia wraz z nami inicjatywy zadbania o swoje zdrowie. Będziemy prezentować różne ćwiczenia, które będzie można robić nie tylko na siłowni, lecz także u siebie w domu, ogrodzie, parku. Na pomysł wpadliśmy z kilku powodów; jednym z ważniejszych jest fakt, że odsetek ludzi młodych zmaga się ze złym samopoczuciem, a także złym stanem kondycyjnym. Chcemy to zmienić! Kolejnym powodem jest obecnie panująca sytuacja na świecie. Z powodu pandemii czas spędzamy głównie przed komputerem i często zaniedbujemy swoje zdrowie. Nie raz spotykamy się ze stwierdzeniem, że z powodu wielu obowiązków nie mamy czasu na sport czy dietę, a przecież przy odrobinie chęci, wystarczy, że poćwiczymy raptem kilka minut dziennie, czy też zrobimy zdrowy szybki posiłek."

Projekt Łapa w Łapę:

"Obraliśmy za cel pomoc naszym futrzanym kompanom. Jak wiecie w schroniskach jest ogromny problem z ilością psiaków i kociaków, wiele skrzywdzonych przez los pupili, spędza nawet całe swoje życie za kratkami, nigdy nie czując się wystarczająco kochanym.

Dużo z tych zwierzaków zostaje porzuconych, bo właściciele jadąc na wakacje, nie mają ich z kim zostawić. Ten problem chcemy rozwiązać za pomocą naszej strony internetowej, w której może się zgłosić osoba chętna przypilnować czyjegoś pupila i osoba, która potrzebuje opieki nad zwierzakiem ☺️ Również chcemy zorganizować liczne zbiórki i akcje.

Na naszej stronie będą też  różne ciekawe wydarzenia, jak na przykład wywiad z behawiorystką!

Na fb  znajdziecie link do naszego Instagrama, snapchata i strony internetowej. Serdecznie zapraszamy ❤️ Dobra karma zawsze wraca!".

Gdzie ich znajdziecie?

Fb: Skocz po Zdrowie, Daj se pomóc, łapa w łapę

Ig: Skocz_po_zdrowie

Wspólnie możemy pomóc im osiągnąć zamierzony cel!

 

Szkola       Nauczyciele       Uczniowie       Rodzice       Matura

 

01 MEN 210       02 IBE 210       04 CKE 210       06 ORE 210       05 KOWEZiU 210

II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle otrzymało dofinasowanie z przedsięwzięcia realizowanego
przez Ministra Edukacji i Nauki pn. „Poznaj Polskę”, które jest częścią Polskiego Ładu.   

MEiN logo            PolskiLad log            2LO jaslo logo            PoznajPolske logo

 


II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle, ul. Floriańska 24, 38-200 Jasło, tel. 13-446-35-70; fax 13-446-34-88
http://www.2lojaslo.pl e-mail: sekretariat@2lojaslo.pl, dyrektor@2lojaslo.pl