Widok Ukraińców, którzy zmuszeni są do ucieczki z własnego kraju sprawił, że niejednemu z nas zakręciła się łezka w oku. Mężczyźni, którzy musieli rozstać się ze swoimi rodzinami; kobiety z dziećmi, uciekające przed wojną w nieznane – mnóstwo takich obrazków widzimy w środkach masowego przekazu.
W całej Polsce trwają akcje pomocy Ukrainie oraz Ukraińcom, którzy przyjeżdżają do Polski, uciekając przed wojną. Organizują się środowiska ukraińskie, społecznicy, ale przede wszystkim zwykli ludzie, którzy chcą nieść pomoc.
Po prostu: DZIĘKUJEMY! Zebraliśmy 2460.00 PLN !!!!
Społeczność School Busters chce bardzo podziękować wszystkim i każdemu z osobna, którzy dołożyli swoją cegiełkę do całej akcji - w szczególności redaktor naczelnej portalu SB Natalii Mastaj z klasy 2a, Małgorzacie Dunajskiej z 2c oraz Katarzynie Kosibie z klasy 1a za pomoc w organizacji całej akcji, przygotowanie przypinek w kolorze symboli Ukrainy. Flaga Ukrainy – jest prostokątem podzielonym na dwa poziome pasy: niebieski i żółty. Kolor błękitny, nawiązujący do barwy nieba, interpretowano jako symbol pokoju, a żółty, kolor zboża, jako symbol bogactwa ziemi.
Szczególnie pięknie dziękujemy przede wszystkim Wam - Nauczycielom, Pracownikom i Uczniom II LO - Wasze zaangażowanie, dobroć i chęć niesienia pomocy jest nieocenione. Nie ma słów, które wyrażą jak bardzo jesteśmy wdzięczni za to, że mogliśmy wspólnie przeprowadzić tę akcję. Po prostu: DZIĘKUJEMY!
 
Redakcja School Busters
 
zbiorkaUkrk