Ułatwienia dostępu

Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Naszej szkoły:

Arkadiusz Misiołek, Patryk Źrebiec, Kacper Skuba, Daria Winkler, Sebastian Zięba, Dominik Krzywiński, Wiktor Smoleń, Maciej Szarek, Paulina Kras, Jakub Sypień, przeszli do kolejnego etapu Olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii.

Czym się zajmują zespoły Zwolnieni z Teorii?

Projekt Skocz po Zdrowie:

,,W planach mamy zrealizowanie projektu dotyczącego ukazanie młodym osobom, jak ważne jest dbanie o swój styl życia; zbilansowaną dietę oraz ćwiczenia fizyczne. Chcemy zachęcić ludzi młodych do podjęcia wraz z nami inicjatywy zadbania o swoje zdrowie. Będziemy prezentować różne ćwiczenia, które będzie można robić nie tylko na siłowni, lecz także u siebie w domu, ogrodzie, parku. Na pomysł wpadliśmy z kilku powodów; jednym z ważniejszych jest fakt, że odsetek ludzi młodych zmaga się ze złym samopoczuciem, a także złym stanem kondycyjnym. Chcemy to zmienić! Kolejnym powodem jest obecnie panująca sytuacja na świecie. Z powodu pandemii czas spędzamy głównie przed komputerem i często zaniedbujemy swoje zdrowie. Nie raz spotykamy się ze stwierdzeniem, że z powodu wielu obowiązków nie mamy czasu na sport czy dietę, a przecież przy odrobinie chęci, wystarczy, że poćwiczymy raptem kilka minut dziennie, czy też zrobimy zdrowy szybki posiłek."

Projekt Łapa w Łapę:

"Obraliśmy za cel pomoc naszym futrzanym kompanom. Jak wiecie w schroniskach jest ogromny problem z ilością psiaków i kociaków, wiele skrzywdzonych przez los pupili, spędza nawet całe swoje życie za kratkami, nigdy nie czując się wystarczająco kochanym.

Dużo z tych zwierzaków zostaje porzuconych, bo właściciele jadąc na wakacje, nie mają ich z kim zostawić. Ten problem chcemy rozwiązać za pomocą naszej strony internetowej, w której może się zgłosić osoba chętna przypilnować czyjegoś pupila i osoba, która potrzebuje opieki nad zwierzakiem ☺️ Również chcemy zorganizować liczne zbiórki i akcje.

Na naszej stronie będą też  różne ciekawe wydarzenia, jak na przykład wywiad z behawiorystką!

Na fb  znajdziecie link do naszego Instagrama, snapchata i strony internetowej. Serdecznie zapraszamy ❤️ Dobra karma zawsze wraca!".

Gdzie ich znajdziecie?

Fb: Skocz po Zdrowie, Daj se pomóc, łapa w łapę

Ig: Skocz_po_zdrowie

Wspólnie możemy pomóc im osiągnąć zamierzony cel!

 

Szkola  Nauczyciele  Uczniowie  RodziceMatura

01 MEN 210  02 IBE 210  04 CKE 210  06 ORE 210  05 KOWEZiU 210

03 B Skok 210    ko 200a

II Liceum Ogólnokształcące im. ppłk. J. Modrzejewskiego w Jaśle otrzymało dofinasowanie z przedsięwzięcia realizowanego przez Ministra Edukacji i Nauki
pn. „Poznaj Polskę”, które jest częścią Polskiego Ładu.  

MEiN logo    PolskiLad log    2LO jaslo logo    PoznajPolske logo